منو

رویه ارسال سفارشات

رویه ارسال سفارشات در فروشگاه الکمارکت

فروشگاه قطعات الکترونیکی الکمارکت برای ارسال محصولات و قطعات خود برای مشتریان، از 4 روش متفاوت استفاده می‌کند. هر یک از کاربران با توجه به نیاز خود می‌تواند هر یک از این روش‌ها را انتخاب کند.

ارسال محصولات توسط پیک

فروشگاه قطعات الکترونیکی

این گزینه فقط مخصوص ارسال محصولات در داخل شهر تهران است. با ثبت سفارش و انتخاب این گزینه، محصول شما از طریق پتلفرم‌های الوپیک یا اسنپ‌باکس برای شما از سمت فروشگاه که در منطقه 14 می‌باشد، ارسال خواهد شد که هزینه ارسال به عهده مشتری می‌باشد.
زمان ارسال محصول، با توجه به انتخاب مشتری در زمان ثبت سفارش انجام خواهد شد.

ارسال محصولات توسط پست پیشتاز

فروشگاه قطعات الکترونیکی

این گزینه مخصوص ارسال محصولات در تمامی نقاط ایران است. با انتخاب این گزینه برای ارسال، محصولات شما از طریق اداره ملی پست ایران بصورت پیشتاز ارسال خواهد شد.
مدت زمان تحویل کالا با توجه به مسافت مقصد از مبدا (تهران)، از 2 الی 7 روز کاری به طول خواهد انجامید. هزینه ارسال محصولات با پست پیشتاز در شهر تهران، 40هزارتومان و در باقی شهرهای ایران، 60هزارتومان می‌باشد.

دریافت بصورت تحویل حضوری

فروشگاه قطعات الکترونیکی

این گزینه، هم برای افراد ساکن در تهران و هم برای افراد ساکن در خارج تهران مجاز به استفاده است. برای تحویل محصولات با انتخاب این گزینه در فرایند ثبت سفارش خود، می‌توانید در روزهای کاری از شنبه الی چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 17 عصر اقدام نمایید.
مهم! برای تحویل محصول خود بصورت حضوری، همراه داشتن فاکتور خرید بصورت الکترونیکی یا فیزیکی از سایت الکمارکت الزامی است.

ارسال رایگان محصولات

فروشگاه قطعات الکترونیکی

فروشگاه الکمارکت در راستای حمایت از خریداران گرامی این طرح را درنظر دارد که با خرید بیش از 2میلیون تومان از طریق سایت الکمارکت، هزینه ارسال برای مشتریان گرامی بصورت رایگان محاسبه می‌شود.
اگر خریدتان از سایت بیش از 2میلیون تومان شد، یک گزینه ارسال رایگان در صفحه تسویه حساب برای شما به نمایش داده خواهد شد.
با انتخاب آن گزینه، محصول شما بصورت رایگان به شما تحویل داده خواهد شد. با توجه به انتخاب زمان دریافت کالا توسط شما در زمان ثبت سفارش، محصولتان در همان تاریخ به دست شما خواهد رسید.
برای سفارشات داخل تهران، درتاریخ تعیین شده در زمان سفارش محصول، کالا برای شما ارسال خواهد شد که بین 24 الی 48 ساعت بعد دست شما خواهد رسید و برای سفارشات خارج تهران، درتاریخی که زمان ثبت سفارش مشخص کردید، محصول شما ارسال می‌گردد که با توجه به مسافت مقصد از تهران، بین 2 الی 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

کالاهایی که مشاهده کرده اید
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه الکمارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه الکمارکت